ZAREGISTRUJTE SA K ODBERU NOVINIEK

Neprehliadnete tak mimoriadne ponuky a akcie.

Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť. Ak to chcete urobiť, kontaktujte nás.

 

VYHĽADAŤ V OBCHOD

Fischer Carbonlite Skate

450,00 €
S DPH


Veľkosť
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Nová lyžiarka Carbonlite Skate, ktorá vychádza zo štandardov svetového pohára. Oproti predošlej edícii má lyžiarka zníženú hmotnosť, čo zvyšuje jej výkon.

Nová karbónová manžeta a päta sa spoločne dopĺňajú s vylepšenou vnútornou topánkou a systémom šnurovania pre optimálny prenos energie a kontroly nad lyžou.technológie

Carbonlite Skate využíva nasledujúce technológie:

Carbon Heel Counter
Carbon Heel Counter

Pätka vyrobená z kvalitných uhlíkových vlákien. Na jednej strane drží a na druhej strane poskytuje optimálne prispôsobenie päte a robustnú ochranu.

Jednoduché vstupné slučky
Jednoduché vstupné pútka

Praktické vstupné pútka a dizajn so širokým otvorom zaručujú pohodlné obúvanie a vyzúvanie.

Systém Extended Fit
Systém Extended Fit

Systém dvojitej vložky sa dá optimálne prispôsobiť rastúcim chodidlám. Zväčšiť priestor sa dá odstránením prídavnej vložky.

Fischer Fresh
Fischer Fresh

Fischer Fresh odstraňuje nepríjemné pachy a poskytuje vám trvalú sviežosť vo vnútri topánok na bežecké lyžovanie s príjemnou vôňou a pocitom vo vnútri.

Fischer Speed ​​Lock
Fischer Speed ​​Lock

Nový, revolučný rýchly zámok s minimálnou veľkosťou a hmotnosťou. Jednoducho utiahnite šnúrky – to je všetko! Systém je bezpečný a spoľahlivý.

Koncept Race Fit
Koncept Race Fit

Vhodné pre všetky požiadavky. Či už je tvarovaný pre ženskú nohu s komfortnou alebo pretekárskou verziou, prispôsobený pre nohy mladých lyžiarov, spĺňa požiadavky na pohodlie všestranných lyžiarov alebo na priamy prenos sily pri pretekaní: Boot Fit Concept je odpoveďou na všetky rôzne potreby a morfológie rôznych skupín spotrebiteľov.

Zapečatený zips
Zapečatený zips

Špeciálne utesnený zipsový systém zaisťuje, že sa vlhkosť nedostane von.

Termo stielka
Termo stielka

Stielka s fleecovou vrchnou vrstvou a spodnou vrstvou s hliníkovou podšívkou pre ideálnu izoláciu, ktorá chráni pred chladom.

Podrážka pre pretekárske korčule TURNAMIC®
Podrážka pre pretekárske lyžiarky TURNAMIC®

Extrémne športová korčuliarska podrážka vyrobená z ľahkého Pebax® alebo Desmopanx® umožňuje nižšiu výšku pre väčšiu stabilitu. Spodná časť vyrobená z tvrdého materiálu pre lepší prenos sily, s mäkšou zmesou materiálov pre účinnú nekĺzavosť. Podpora oblúka pre stabilitu a extra torznú tuhosť. Geometria uchytenia bez ohybných drážok pre lepší prenos sily.

Uhlíková manžeta Svetového pohára
Uhlíková manžeta Svetového pohára

Dokonalá bočná stabilita a vynikajúca voľnosť pozdĺžneho pohybu. Vytvarované špeciálne pre chodidlo, ľahké ako pierko.

Zero Play Pánt
Zero Play Pánt

Pevné spojenie Zero Play Hinge poskytuje vynikajúcu stabilitu a bočnú podporu pre efektívny prenos energie a zároveň umožňuje plný rozsah pohybu vpred a vzad pre maximálnu rýchlosť.

S10020

Odporúčania