ZAREGISTRUJTE SA K ODBERU NOVINIEK

Neprehliadnete tak mimoriadne ponuky a akcie.

Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť. Ak to chcete urobiť, kontaktujte nás.

 

VYHĽADAŤ V OBCHOD

Fischer lyžiarky XC Pro

95,00 €
S DPH
Veľkosť
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Ideálna topánka pre lyžiarov, ktorí chcú svoje bežecké lyžovanie posunúť ďalej: XC Pro. Osvedčený, pohodlný strih Fischer a celošnurovací poťah, ktorý chráni pred snehom, poskytujú celodenné pohodlie. Prídavok Fischer Fresh pomáha ničiť pachy.

technológie

XC Pro využíva nasledujúce technológie:

Fischer Fresh
Fischer Fresh

Fischer Fresh odstraňuje nepríjemné pachy a poskytuje vám trvalú sviežosť vo vnútri topánok na bežecké lyžovanie s príjemnou vôňou a pocitom vo vnútri.

Vnútorná tvarovaná päta
Vnútorná tvarovaná päta

Vnútorná anatomicky tvarovaná päta. Veľmi ľahké a individuálne tepelne tvarovateľné.

Koncept Sport Fit
Koncept Sport Fit

Vhodné pre všetky požiadavky. Či už je to tvar pre ženskú nohu s komfortnou alebo pretekárskou verziou, prispôsobený pre chodidlá mladých lyžiarov, spĺňa požiadavky na pohodlie všestranných lyžiarov alebo na priamy prenos sily pri pretekaní: Boot Fit Concept so špeciálnymi kopytami je odpoveďou pre všetkých. rôzne potreby a morfológie rôznych skupín spotrebiteľov.

Turistická podrážka TURNAMIC®
Turistická podrážka TURNAMIC®

Podrážka pre klasickú techniku. Plochá konštrukcia umožňuje bezpečnú chôdzu na trati a dobrú rovnováhu na lyžiach. Ohybové drážky a mäkký ohyb podošvy podporujú hladký odraz. Profil je protišmykový a samočistiaci. Materiálová zmes 1K-Desmopan® odolná voči opotrebovaniu má dlhú životnosť a pôsobí ako izolačná vrstva proti chladu.

S21722

Odporúčania