ZAREGISTRUJTE SA K ODBERU NOVINIEK

Neprehliadnete tak mimoriadne ponuky a akcie.

Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť. Ak to chcete urobiť, kontaktujte nás.

 

VYHĽADAŤ V OBCHOD

Fischer viazanie WORLDCUP SKATE IFP

90,00 €
S DPH
Množstvo

technológie

WORLDCUP SKATE IFP využíva nasledujúce technológie:

Posuvník s dvojitým zámkom
Posuvník s dvojitým zámkom

Dvojitý uzamykací klip pre jednoduchú a bezpečnú fixáciu a nastavenie viazania na IFP (Integrated Fixation Plate).

Prednastavenie päty
Prednastavenie päty

Nastaviteľná pätová časť, kde je predvolená veľkosť topánky pomocou karabín na pätových koľajničkách. Pätka sa s ňou automaticky polohuje pri nastavovaní polohy, takže neskôr nie je potrebné žiadne samostatné nastavovanie.

Rasový kódex
Race code

Značka kvality RACE CODE zaručuje technologický náskok pre profesionálov a ambicióznych lyžiarov priamo z pretekárskeho oddelenia Fischer: Úzky kontakt vývojového tímu Fischer so športovcami a trénermi zabezpečuje, že cenné vstupy zo zjazdovky sú implementované priamo do technologických inovácií. Pretože víťazstvo je otázkou dokonalých detailov.

Bezpečný zámok
Bezpečný zámok

Ľahký uzamykací mechanizmus eliminuje náhodné otvorenie v dôsledku chybných nárazov do palice alebo lyží. Počuteľné cvaknutie potvrdí, že páčka je zablokovaná.

Korčuľovanie Flexor
Flexor

Flexor vyvinutý pre štýl korčuľovania so stupňom flex 11.0 a progresívnym tokom sily. Technológia predbežného zaťaženia zaisťuje najlepšiu kontrolu lyže od začiatku pohybu. Pracovný uhol 40° (amplitúda), výmena bez použitia náradia, bezpečné uchytenie vo vnútri puzdra viazania a materiál s nízkym opotrebením sú tým, čím tento vysokovýkonný tlmič vyniká.

Stabilizátor
Stabilizátor

Tvar puzdra Race Pro Skate udržuje lyžu vodorovne vyváženú po každom kopnutí. Dokonalé ovládanie lyže – aj keď je lyža vo vzduchu.

Nástroj zadarmo
Nástroj zadarmo

Montáž a polohovanie funguje bez použitia náradia a je optimalizované pre jednoduchú obsluhu aj v náročných podmienkach na trati. Jasne viditeľné zobrazenie hodnoty v okienkach vedľa nastavenia a citlivá aretácia uľahčuje polohovanie.

Telo odolné voči torzii
Telo odolné voči torzii

Premyslená (do všetkých detailov) konštrukcia krytu so širokou kontaktnou plochou a torzne tuhou geometriou je základom pre priamy prenos sily. Predtým nedosiahnuté ovládanie lyží a ťah vpred idú ruka v ruke s nízkou hmotnosťou.

S49022

Odporúčania