ZAREGISTRUJTE SA K ODBERU NOVINIEK

Neprehliadnete tak mimoriadne ponuky a akcie.

Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť. Ak to chcete urobiť, kontaktujte nás.

 

VYHĽADAŤ V OBCHOD

Fischer viazanie RACE Classic IFP

70,00 €
S DPH
Množstvo

technológie

RACE CLASSIC IFP využíva nasledujúce technológie:

Klasický Flexor
Klasický Flexor

Flexor vyvinutý pre klasický štýl s flex 7.0 a mierne progresívnym tokom energie. Technológia predbežného zaťaženia zaisťuje najlepšiu kontrolu lyže od začiatku pohybu. Pracovný uhol 45° (amplitúda), výmena bez použitia náradia, bezpečné uchytenie vo vnútri puzdra viazania a materiál s nízkym opotrebením sú tým, čím tento vysokovýkonný tlmič vyniká.

Posuvník s dvojitým zámkom
Posuvník s dvojitým zámkom

Dvojitý uzamykací klip pre jednoduchú a bezpečnú fixáciu a nastavenie viazania na IFP (Integrated Fixation Plate).

Prednastavenie päty
Prednastavenie päty

Nastaviteľná pätová časť, kde je predvolená veľkosť topánky pomocou karabín na pätových koľajničkách. Pätka sa s ňou automaticky polohuje pri nastavovaní polohy, takže neskôr nie je potrebné žiadne samostatné nastavovanie.

Vstúpiť
Step-in

Mechanizmus Step-In umožňuje extrémne ľahké nastupovanie do viazania. Keď je viazanie správne zatvorené, môžete počuť jasné „cvaknutie“.

Nástroj zadarmo
Nástroj zadarmo

Montáž a polohovanie funguje bez použitia náradia a je optimalizované pre jednoduchú obsluhu aj v náročných podmienkach na trati. Jasne viditeľné zobrazenie hodnoty v okienkach vedľa nastavenia a citlivá aretácia uľahčuje polohovanie.

Telo odolné voči torzii
Telo odolné voči torzii

Premyslená (do všetkých detailov) konštrukcia krytu so širokou kontaktnou plochou a torzne tuhou geometriou je základom pre priamy prenos sily. Predtým nedosiahnuté ovládanie lyží a ťah vpred idú ruka v ruke s nízkou hmotnosťou.

Otočte zámok
Otočte zámok

Ergonomický dizajn páky s mäkkými komponentmi pre bezpečné uchopenie umožňuje intuitívnu manipuláciu pri nastupovaní a vystupovaní z viazania. Haptická a akustická odozva pri otváraní a zatváraní. Chránené proti nechcenému otvoreniu.

S55220

Odporúčania

Tiež sa Vám môže páčiť