ZAREGISTRUJTE SA K ODBERU NOVINIEK

Neprehliadnete tak mimoriadne ponuky a akcie.

Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť. Ak to chcete urobiť, kontaktujte nás.

 

VYHĽADAŤ V OBCHOD

Fischer viazanie RACE SKATE IFP

70,00 €
S DPH
Množstvo

Race Skate IFP je vysoko výkonné viazanie pre skate lyžiarov a pretekárov, ktorí hľadajú každú výhodu. Pridaný stabilizátor umožňuje topánke pevne sedieť na viazaní pre maximálny prenos sily a presné ovládanie a funkcia Double Lock Slider bola vylepšená pre rýchle a jednoduché nastavenie polohy viazania.

EASY - jednoduché použitie

Viazanie sa rýchlo nasunie na platňu bez použitia náradia. Keď je čas lyžovať, mechanizmus Turn Lock možno ovládať aj rukou v rukavici, vďaka čomu je nastupovanie a vystupovanie jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

TUNABLE - nastavenie bez náradia

Technika, teplota a zloženie snehu majú vplyv na výkon lyží: Pri všetkých modeloch TURNAMIC® toto nastavenie úplne bez použitia nástrojov umožňuje lyžiarom lepšie prispôsobiť ich individuálnym potrebám. Posunutie systému dopredu poskytuje väčšiu stabilitu kĺzania, zatiaľ čo posunutie dozadu výrazne zlepší kĺzanie.

DYNAMIC - perfektný lyžiarsky výkon

S optimalizovaným nastavením komponentov viazania topánky-doska-lyžiarka vám TURNAMIC® poskytuje dynamický lyžiarsky výkon ako nikdy predtým. Technológia FLOWFLEX® umožňuje lyži voľne sa ohýbať. Pohodovejší lyžiar ocení dokonalé ovládanie

technológie

RACE SKATE IFP využíva nasledujúce technológie:

Posuvník s dvojitým zámkom
Posuvník s dvojitým zámkom

Dvojitý uzamykací klip pre jednoduchú a bezpečnú fixáciu a nastavenie viazania na IFP (Integrated Fixation Plate).

Prednastavenie päty
Prednastavenie päty

Nastaviteľná pätová časť, kde je predvolená veľkosť topánky pomocou karabín na pätových koľajničkách. Pätka sa s ňou automaticky polohuje pri nastavovaní polohy, takže neskôr nie je potrebné žiadne samostatné nastavovanie.

Korčuľovanie Flexor
Korčuľovanie Flexor

Flexor vyvinutý pre štýl korčuľovania so stupňom flex 11.0 a progresívnym tokom sily. 
Technológia predbežného zaťaženia zaisťuje najlepšiu kontrolu lyže od začiatku pohybu. 
Pracovný uhol 40° (amplitúda), výmena bez použitia náradia, bezpečné uchytenie vo vnútri puzdra viazania a materiál s nízkym opotrebením sú tým, čím tento vysokovýkonný tlmič vyniká.

Stabilizátor
Stabilizátor

Tvar puzdra Race Pro Skate udržuje lyžu vodorovne vyváženú po každom kopnutí. Dokonalé ovládanie lyže – aj keď je lyža vo vzduchu.

Vstúpiť
Vstúp

Mechanizmus Step-In umožňuje extrémne ľahké nastupovanie do viazania. Keď je viazanie správne zatvorené, môžete počuť jasné „cvaknutie“.

Nástroj zadarmo
Nástroj zadarmo

Montáž a polohovanie funguje bez použitia náradia a je optimalizované pre jednoduchú obsluhu aj v náročných podmienkach na trati. Jasne viditeľné zobrazenie hodnoty v okienkach vedľa nastavenia a citlivá aretácia uľahčuje polohovanie.

Telo odolné voči torzii
Telo odolné voči torzii

Premyslená (do všetkých detailov) konštrukcia krytu so širokou kontaktnou plochou a torzne tuhou geometriou je základom pre priamy prenos sily. Predtým nedosiahnuté ovládanie lyží a ťah vpred idú ruka v ruke s nízkou hmotnosťou.

Otočte zámok
Otočte zámok

Ergonomický dizajn páky s mäkkými komponentmi pre bezpečné uchopenie umožňuje intuitívnu manipuláciu pri nastupovaní a vystupovaní z viazania. Haptická a akustická odozva pri otváraní a zatváraní. Chránené proti nechcenému otvoreniu.

S55020

Odporúčania

Tiež sa Vám môže páčiť

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: